İçeriğe Yönlendir
Mehmet Arif Aydın

Ledli Stop Yardım

Recommended Posts

Mehmet Arif Aydın

öncelikle hepinize merhaba. Benim bir sorunum var aracım vw bora 2 hafta önce aracıma ledli stop satın aldım aracımı çalıştırdıktan sonra park lambalarımı yaktığımda hiçbir sorun yok ancak frene basıp çektikten sonra park lambası sönüyor (ledler) sönüyor. Beyinde problem va değiştirelim sorun çözülür dediler değişim yapıld ancak aynı sorun devam ediyor bu konuyla ilgili yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Bora'da stop lambaları çift devreli değildi diye hatırlıyorum. Yani park lambasının ve stop lambasının yeri ayrı gözler ve ayrı ayrı yanıyordu. Led'li stopta da bu şekilde mi, resim vb. var mı ?

post-5-1206312018.jpg

İletiyi paylaş

Mehmet Arif Aydın
Bora'da stop lambaları çift devreli değildi diye hatırlıyorum. Yani park lambasının ve stop lambasının yeri ayrı gözler ve ayrı ayrı yanıyordu. Led'li stopta da bu şekilde mi, resim vb. var mı ?

hayır değil ikiside aynı devre üzerinden yanıyor.

En üst çift fonksiyonlu hem park hem fren

altındaki sinyal

onun altındaki geri vites

ve en alttakide arka sis farları.

post-1423-1206350867.jpg

tarihinde marifaydin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Beyin dediğiniz stopun kontrol devresi değil mi ? Aracın akımı kesme ihtimali az, sorun stopta bence. Stopun en altındaki geri sislerin olduğu yere bağlayıp denediniz mi ? Aracın kesip kesmediği anlaşılmış olur böylece.

İletiyi paylaş

Mehmet Arif Aydın
Beyin dediğiniz stopun kontrol devresi değil mi ? Aracın akımı kesme ihtimali az, sorun stopta bence. Stopun en altındaki geri sislerin olduğu yere bağlayıp denediniz mi ? Aracın kesip kesmediği anlaşılmış olur böylece.

evet stopların kontrol devresi. Stop Lambalarının içinde ufak siyah bir kutu. Sanırım Sorun Arka sislere bağlayarak çözeceğim.

İletiyi paylaş

Ahmet Kasapoğlu

zaten 10 tane ledle hem fren hem parkları yapmak için çok kaliteli optik tasarımı falan olmalı bence. yada high power ledler olmalıki kesinlikle değildir. bencede sis kısmına frenleri bağlayın

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...