• Duyurular

• Selçuk Keleş

Merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili mesajlar   22-12-2015

Gece Uçuşu'nda merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir. Merceksiz fara takılan xenon kitler diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta ve trafikte tehlike oluşturmaktadır. Bu kitlerin aydınlatmaya da hiçbir katkısı yoktur. Xenona çevrim metodları ile ilgili detaylı bilgi Halojenden xenon / bi-xenona dönüşüm metodları linkinde bulunmaktadır. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bilgimizi ve tecrübemizi sadece D2S/D1S xenon mercek montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. Vereceğiniz cevaplarda bu kurala uymanızı rica ederim.
    • Selçuk Keleş

Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor   22-12-2015

Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Önden yapışkanlı olup iç tarafa uygulanabilir. Ölçüleri 6x26 cm'dir. İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.
    • Selçuk Keleş

Mercek montajı için usta tavsiyesi istenen mesajlar   22-12-2015

Gece Uçuşu'nda mercek montajı vb. işlemler için usta, montajcı, dükkan, web sitesi veya ticari amaçlı çalışan kişi tavsiyesi veya yönlendirmesi istenen mesajlara yer verilmemektedir. Gece Uçuşu, Araştır-Öğren-Uygula-Paylaş-Öğret-Geliştir prensibiyle, modifikasyonunu kendisi yapmayı amaçlayan diğer üyelere (ve misafirlere) bilgi verip, yol göstererek yardımcı olmayı hedefleyen, hiç bir çıkar gözetmeyen bir oluşumdur. Bu tip tavsiye ve yönlendirmeler forumu kullanım amacından dışarı çıkarmaktadır, bilginin ve tecrübenin birikimini, aktarımını engellemektedir ayrıca mesaj kirliliği oluşturmaktadır. Aydınlatma uygulamasını dışarıda yaptırmış üyeler - tavsiye veya yönlendirmeye girmeden - yaptıkları uygulamayı paylaşabilirler. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bu konuya üyelerimizin dikkat etmesini rica ediyorum.
İrfan Hoca

Philips ExtremePower ve Philips Power2Night

Recommended Posts

İrfan Hoca    0
İrfan Hoca

Teşekkür ederim, merakla bekliyorum! 2007 model Skoda Roomster aracım var, baz model olduğu için mercekli H7 ampul değil normal H4 ampul var üzerinde. Daha önceki aracım olan Fabia'da da Osram Silverstar H7'den epey memnundum. O nedenle yeni aracıma da H4 Osram Silverstar aldım. Fakat bu yeni ampulde aklım kaldı doğrusu.

Siteyi çok beğendim, far konusunda odaklı, faydalı bir site!

Selamlar

post-678-1171662024_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Guest ArTiZz   
Guest ArTiZz

sitedeki 2.roomster sın irfanT

ben yolda göremedim daha ama burda 2 olduk :excl:

İletiyi paylaş

İrfan Hoca    0
İrfan Hoca
sitedeki 2.roomster sın irfanT

ben yolda göremedim daha ama burda 2 olduk :shok:

Memnun oldum! :excl:

İletiyi paylaş

Guest erdhemes   
Guest erdhemes

Osram %90 fazla ışık ve 4000 Kelvine yakın olan model ekimde geliyormuş. Bence acele etmeyin bu fiyatlara osramdan 2 çift alırsınız.

İletiyi paylaş

Volkan Derelioğlu    0
Volkan Derelioğlu

Arkadaşlar ben bu philips x-treme power ist de nereden bulacağım?Aksaraydaki çağatay ticaret ile irtibata geçtim yok.Karşıda olsada farketmez ist sınırları içerisinde edineceğim bir yer söyleyin lütfennn :D

İletiyi paylaş

Volkan Derelioğlu    0
Volkan Derelioğlu

Ben philips x-treme power aldım ve bugün taktım.Şlk görüşlerimi belirtirsem: beyaz ışık kesinlikle değil.Parlak bildiğimiz sarı ışık.Benim için zaten beyaz ışık söz konusu değildi.Önümüzdeki günlerde test edicem ,bakalım yağmur havalarında performansı nasılmış...

İletiyi paylaş

Mert Kenar    0
Mert Kenar

arkadaşlar philips in bu modellerinden birini almayı düşünüyorum daha çnce bu modelleri kullanan gören hakkında bilgisi olan var mı?uzun ampullerim H1 bunlarında aydınlatmasını nasıl arttırabilirim?şimdiden teşekkürler...

İletiyi paylaş

Mert Kenar    0
Mert Kenar

arkadaşlar bu ürünler hakkında hiç bilgisi olan yok mu? :)

İletiyi paylaş

Mert Kenar    0
Mert Kenar
mrb.bahsettiğin ürünlerin ikisinide kullandım.ikiside çok iyi ampüller ama ben power2night gt150 yi tavsiye ederim.o bir adım daha önde çünkü.ve onun üzerine ampül yok.zaten bu ürün ilk avrupa da rally yarışları için üretilmiş.uznlar h1 se onlarada philips visionplus takarsın,tam süpeer olur:D

çok teşekkür ederim by philips ben bu ürünleri aracımın bakımını yaptırırken değiştirecemde.peki bu ürünleri servis haricinde dışarıda bulabileceğim bi yer tavsiye edebilirmisin?

İletiyi paylaş

Serten Erepes    0
Serten Erepes

Halojen grubundan gt 150 power night, Xtreme power hangisi daha iyi aydınlatma yapar. benimkiler gt150 yalnız 3 yılda artık far gücü azaldı . yeni almayı düşünüyorum. sizce hangisini alayım. iyi ve uzun aydınlatmsı önemli

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek    590
Mehmet Özyürek

Ben bu soruyu Selçuk'a sormuştum ve Xtreme Power demişti..

Kaç liraki bu ampul... ?

İletiyi paylaş

Serten Erepes    0
Serten Erepes

Benim Philips Night2 Power GT150 farlarım. yarın inşallah Xtreme Power larım gelecek bunlara veda edeceğim. bu arada 2.5 yıldır kullanıyorum gittikçe zayıfladı haliyle ışığı.

post-3220-1233267885_thumb.jpg

post-3220-1233267986_thumb.jpg

tarihinde seten tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Ahmet Selçuk Özel    0
Ahmet Selçuk Özel

Merhabalar,forumda yeniyim.Şu anda yeni bir ampüle ihtiyacım var.Konunun üzerinden bayağı zaman geçmiş olduğu için sormak ihtiyacı hissettim.Ampüllerim H7-55 watt olacak.Farım mercekli.Ne tür bir ampül öneriniz olur acaba,teşekkürler.

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek    590
Mehmet Özyürek

power2night ın perakende fiyatı nedir.. ?

İletiyi paylaş

Volkan Derelioğlu    0
Volkan Derelioğlu
Ben philips x-treme power aldım ve bugün taktım.Şlk görüşlerimi belirtirsem: beyaz ışık kesinlikle değil.Parlak bildiğimiz sarı ışık.Benim için zaten beyaz ışık söz konusu değildi.Önümüzdeki günlerde test edicem ,bakalım yağmur havalarında performansı nasılmış...

Bir bakalım 15.12.2007 tarihinde x-treme powerlarımı taktırmışım.

Bugün 26.05.2009 ! Tek bir problemle karşılaşmadım hala görevlerini yerine getiriyorlar. Ömürleri uzun olsun :)

İletiyi paylaş

Ozan Kar    10
Ozan Kar

Merhaba

2 yıl kadar NB kullandım geçenlerde patlayınca yeni bi arayışa girdim

birde yağmur performansından pek memnun değildim bazen yanıyomu yanmıyomu anlayamıyodum.

forumda +90 için olumlu yorumlar mevcut ancak extreme power için pek birşey bulamadım.

istediğim maksimum aydınlatma, birazda beyazlık ama olmasada olur

İletiyi paylaş

Çağatay Özen    0
Çağatay Özen

Arkadaşlar herkese Merhaba. Getzimin orjinal aydınlatmasından memnun olmadığım için arayış içine girdim ve bu siteyi bir çok kez okudum bilgi edindim. Osramların ömrü kısa olduğu için yanaşmadım. Sonunda uzun ömürlü olan Philips H4 Power2Night GT150de karar kıldım. Fakat alışveriş sitelerinde bulamadım. Bir kaç aksesuarcıya sordum yoktu. Sizden ricam Philips H4 Power2Night GT150yi nerden temin edebilirim, bana yardımcı olurmusunuz.

İletiyi paylaş

Çağatay Özen    0
Çağatay Özen

Arkadşlar konu açtım sanırım uğurlu geldi. Philips power H4 Gt150 yi temin ettim. Umarım Benim Getz bundan sonra daha iyi aydınlatacak.

İletiyi paylaş

Utku Öz    0
Utku Öz

Bir "önce-sonra" fotoğrafı koyarsanız yararlı olur...

İletiyi paylaş

Oktay Toker    2.273
Oktay Toker
Arkadşlar konu açtım sanırım uğurlu geldi. Philips power H4 Gt150 yi temin ettim. Umarım Benim Getz bundan sonra daha iyi aydınlatacak.

mrb bende far derdindeyim.sonucları yazarsan resimde koyabilirsen çok iyi olur.

İletiyi paylaş

Çelik Meydanlık    0
Çelik Meydanlık

Merhaba arkadaşlar

Geçen hafta bahsettiğiniz bu philips h7 x-treme power ampullerden aldım. 63 tl para da bayıldım fakat bence verdiğim meblağ kadar bi aydınlatma farkı alamadım. Eskiden osram mega white kullanmaktaydım belki sarı yanan x-treme power a göre menzil biraz daha kısaydı ve ıslak zeminde aydınlatma yok denecek kadar azdı fakat ben beyaz ışıktan daha memnundum açıkçası. Bu ampulleri satsam alan çıkar mı acaba. Unutmadan araç clioIII Yani öyle %80 artış göremedim ben aydınlatma. değil sarı yanan normal halojenlere benim mega white lara göre bile %80 artış olamaz.

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek    590
Mehmet Özyürek

Beyaz ışık aldatır... Çok aydınlattığı sanılır... Ne zaman işler zora girdi.. O zaman performans ampulü gücünügösterir...

İletiyi paylaş

Oktay Toker    2.273
Oktay Toker
Beyaz ışık aldatır... Çok aydınlattığı sanılır... Ne zaman işler zora girdi.. O zaman performans ampulü gücünügösterir...

katılıyorum.kaldıki normal halojen far bile bazen yetersiz kalıyor.geçen hafta akşam üstü fena yagmur saganagı vardı silecekler son hız devrine aldım anca yetişiyordu yaklaşık 10dakkadan fazla sürdü önüm simsiyahtı hiç bir işe yaramadı farın olması sisler azcık olsun düzeltti.en kısa sürede performans ampule geçecegim.

İletiyi paylaş

Çelik Meydanlık    0
Çelik Meydanlık

belki ampul değiştirme sezonunu yanlış seçtim. En azından yağışın az olduğu yaz aylarını beyaz ampulle aydınlatmaya sahip olsaydım daha memnun olabilirim. Umarım kış aylarında performans ampullerinden memnun kalırım

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap