İçeriğe Yönlendir
Selçuk Keleş

2007 Gece Uçuşu Forum Yüzkarasını Seçelim

Recommended Posts

Selçuk Keleş

Eveet, 2007 yılını da geride bıraktık, bu yıl içinde faaliyetleriyle yüzkarası olmaya aday üyelerin neler yaptığını başlıklardan inceleyerek oylamanızı yapabilirsiniz.

Butcher

Yaratıcı modifikasyonları esnasında farını açamadığı için yeni bir far seti alan üyemiz "yok abi sanayide bile kimse açamamış bu farları" diyerek savunmasını yaparken yüzkaraları listemize giriş yapıverdi.

Yeni aracıma tavsiyeler - Bi-xenon/angel eye

CoreMax

Bayiyle kavga ettiği için oem xenonlu astra almaktan vazgeçen en eski üyelerimizden CoreMax, civic alıp kit takarak gezmeyi tercih etmesi sonucunda burada.

Yeni Kasa Honda Civic Sedana Xenon

kenvelo

Hem mercekleri ters taktırıp, hem de 6000K ile daha iyi görebildiğini iddia eden üyemiz, gönüllerde taht kurarak forumda altıbinciler isminde yeni bir tarikat lideri olabilir.

D2S - Odaklama Sorunu

Özyürek

"Bir geceuçuşçu kendi farını kendi yapar" ilkesini benimseyerek mükemmel işler çıkaran Özyürek, "Bir geceuçuşçu arabasını satarken farını söküp yemek odası vitrininde gururla sergiler" ilkesinden hiç nasibini alamadığından son anda listeye alındı.

Focus bi-xenon uygulaması

Voltron

Bozulan ampulü yüzünden iki ay sol farı yanmadan gezen bu şahsiyetin köprü yolundaki polis duran kavşaklarda hızlıca sol şeritlere kaçış yaptığı görülmüştür.

Sol ampulüm bozuldu

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek
Özyürek

"Bir geceuçuşçu kendi farını kendi yapar" ilkesini benimseyerek mükemmel işler çıkaran Özyürek, "Bir geceuçuşçu arabasını satarken farını söküp yemek odası vitrininde gururla sergiler" ilkesinden hiç nasibini alamadığından son anda listeye alındı.

Focus bi-xenon uygulaması

Arabayı alan arkadaşa evdeki orjinal farlarını vermeyi teklif ettim...

"Abi far yoksa arabada kalsın" dedi.. Mecbur kaldım...

Zaten, hanımda durup durup "vay emeklerin" diyor bana... Olsun be napalım... Bidaha yaparız...

Bu konuyu biraz daha incelemem lazım... Karar veremedim... İki isim arasında gidip geliyorum :p

Edit: Kararımı verdim: Ben o farı kırar, yinede açardım :D

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Murat Dellal

Ben neden listede yokum acaba ? :shok::p:D:p:D

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş
Ben neden listede yokum acaba ? :p:p:shok::p:D

Belki de kiti söküp attığın için bu şekilde ödüllendirilmişsindir :D

İletiyi paylaş

Ahmet Kasapoğlu

ya ama vallahi açılmıyor yaa :p

bahar gelsin far açma günü organize edicem herkes gelip denicek bakalım kim açıcak.

İletiyi paylaş

Ahmet Göker Derya

Butcherın bi suçu yok yav yüklenmeyin:yes: Hele voltron bence en bombası olmuş. Sen kalk koskoca aydınlatma forumunu yönet;bizlere akıl ver,ondan sonra 2ay tek göz dolaş :D Selçuk abi bence bu sene de sen olacaksın :p

tarihinde mc pherson tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Uras Tos

bahar gelsin far açma günü organize edicem herkes gelip denicek bakalım kim açıcak.

http://www.specialized.net/ecommerce/shop/...394X200_pli.jpg

sana bundan lazım. verdiğim en iyi 30 liraydı. saçları bile bununla kurutuyorum artık, o derece.

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek

Yok yaa benimki şaka... Nasıl bir farla uğraştığını ve nasıl bir maddeyle yapıştırdıklarını tahmin edebiliyorum...

İletiyi paylaş

Murat Dellal
Belki de kiti söküp attığın için bu şekilde ödüllendirilmişsindir :p

Teşekkürler ... :D

İletiyi paylaş

Hidayet Derinöz

Bu sene ben de yokum halbuki 2 yıldır bir kutu içinde onca malzeme yatıyor..Yapcam inş. bir gün :blush:)

İletiyi paylaş

Ahmet Kasapoğlu
http://www.specialized.net/ecommerce/shop/...394X200_pli.jpg

sana bundan lazım. verdiğim en iyi 30 liraydı. saçları bile bununla kurutuyorum artık, o derece.

bu harika bişi yazın arkadaşta mangalı bununya yakıyoduk 3 dakikada kömür tamamen yanmış oluyor. farlar şimdilik araç üstünde olduğu için bakamıyorum biraz daha geçsin sıkılırım ben yaza doğru farları sökerim tekrak bununla denerim o zaman

İletiyi paylaş

Can Ekin
Bu sene ben de yokum halbuki 2 yıldır bir kutu içinde onca malzeme yatıyor..Yapcam inş. bir gün :))

sanırım sizde bi-xenon mercek uygulaması yapıcaktınız.

bakın geldim geçiyorum sizi :unsure2: sizdende bekliyoruz :)

İletiyi paylaş

Uras Tos
sanırım sizde bi-xenon mercek uygulaması yapıcaktınız.

bakın geldim geçiyorum sizi :) sizdende bekliyoruz :unsure2:

can, sen milleti geçmeden önce şu ilan forumundaki konunla bi ilgilensene :)

İletiyi paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...